Güncel Piyasalar

Bist

0,00

% 0.000

Dolar

0.0000

% 0.000

Euro

0.0000

% 0.000

Altın

0.0000

% 0.000

Sterlin

0.0000

% 0.000

Frang

0.0000

% 0.000

Yen

0.0000

% 0.000

Ruble

0.0000

% 0.000

Riyal

0.0000

% 0.000

Finans Kulüp idaresine sektörün duayen adları katıldı


Finans Kulüp idaresine sektörün duayen adları katıldı

Finans dünyasının köklü ve önde gelen sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Finans İdareyicileri Vakfı’nın herzamanki finansal genel heyetinde sektörün kayda bedel adları idareye girdi.

İdare Heyeti Başkanlığı’nı Dr.Önder Halisdemir’in  yaptığı  11 kişilik Vakıf idaresine yeni olarak; Ayşegül Dicle Sarih Fikirli Heidric&Struggles Ülke Başkanı, Dr.Cüneyt Sezgin Garanti Bankası Idare Kurulu Azası, Meriç Uluşahin Türkiye Finans Katılım Bankası ve Pasha Bank İdare Heyeti Azası, Orhan Ökmen JCR Ülke Başkanı seçildiler.

HALİSDEMİR: ABONELERİMİZ ARASINA ELİT MÜESSESELER DA KATILDI

Vakıf Idare Kurulu Başkanı Dr. Halisdemir,  herzamanki parasal genel komisyon kapsamında geçmiş seneyi değerlendirdiği konuşmasında “Finans Kulüb’şan yeni taktiği tüm banka genel müdürleri, tertip edici otoriteler, akademik etraf, ekonomi medyayı ve sektörümüzün önde gelenleri ziyaret edilmek suretiyle paylaşılmış ve görüşleri alınmıştır. Aza tabanımız aralıksız elit fertsel abonelerin yanısıra  yeni müessesesel abonelerin katılımı ile büyümektedir. Son bir ayda mevcut abonelerimizin arasına Vakıflar Bankası, Burgan Bank, Nurol Bank, JCR-Eurasia, Heidric&Struggles gibi elit müesseseler katılmışlardır.

ENERJIK, SAYGIN, AKTIF İSİMLER

Kurumların değil, finans dünyası profesyonellerinin oluşturduğu bir kuruluş olmamıza karşın saygın müesseselerimizin bu dayanaklarını ülkemiz ve vakfımız açısından çok değerli buluyoruz. Avrupa Birliği ile Kobi Yüksekokulu oluşturma projemiz AB ve milli ajansımız göre kabul edilmiş ve iki sene sürecek çalışmalara başlanmıştır. Ayrıca finans profesyonellerinin mesleksel saygıdeğerliğinin gelişimi ile  arabulucu, bilirkişi, hakem vb yeni tertip edilen belirlemelerin bir parçası olmaları için süreçler başlatılmıştır. Bugün de Finans sektörünün güçlü, saygın ve etkin adları idare heyetimize seçilmiştir. Kendilerine ve daha evvel tahsis yapan abonelerimize teşekkür ediyorum.

DANIŞMA HEYETİ OLUŞTURULUYOR

Keza yakında söyleyeceğimiz finans dünyasının önde gelen adlarından oluşan yelpazemizi bitirecek bir danışma heyeti oluşturuyoruz. Bize dinlenen güven ve inancın yüklediği mesullüklerin haberdar olarak misyonumuz olan ülkemizin finans kapasitesinin geliştirilmesi mevzusunda tüm hissedarlar ile işbirliği halinde net bir yol haritası ve büyük bir motivasyon ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İŞTE YÖNETIM HEYETİ

Yeni katılan yönet kurulu azaları ile birlikte Türkiye Finans İdareyicileri Vakfı’nın İdare Heyeti şu adlardan oluşmakta:

Dr.Önder Halisdemir   Idare Kurulu Başkanı

Adnan Nas                  Global Yatırım Holding Idare Kurulu Azası

Ayşegül Dicle Okumuş    Heidric&Struggles Ülke Başkanı

Dr.Cüneyt Sezgin        Garanti Bankası İdare Heyeti Azası

Fethi Hinginar              Türk Ytong Sanayi A.Ş. İdare Heyeti Başkanı

Ferhan Kaptan             Genel Sekreter

Halit Yıldız                   Şekerbank İdare Heyeti Azası

Meral Özertik               Emas A.Ş. İdare Heyeti Azası

Meriç Uluşahin            Türkiye Finans Katılım Bankası ve Pasha Bank İdare Heyeti Azası

Orhan Ökmen             JCR Ülke Başkanı

Yusuf G. Penezoğlu    Kpmg Idareci Iki Taraflı

Takma Aboneler

Süheyl Aygül               Türk Kariyer YKB

Nihat KARADAĞ         Mesleksel Gelişim Kurulu Başkanı

Yeliz Bilgin                  Nurol Bank Genel Müdür Dayanakçısı

Türkiye Finans İdareyicileri Vakfı müessesesel azaları ise şu müesseselerden oluşmaktadır: Akbank, Anadolu Sigorta, Burgan Bank, Garanti Bankası, Heidrick & Struggles, JCR-Eurasia, Nurol Yatırım Bankası, PriceWaterhouse, Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai ve Yine Yapılanma Bankası, VISA Europe, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası, Yatırım Finansman Menkul Bedeller.

ETİKERLER
Yorum Yap